English club

Celokupni razvoj tehnologije, noviteti, promene koje moderno doba, odnosno današnjica, donosi od izuzetnog je značaja za jezik, kulturu, sporazumevanje, razmenu mišljenja i sveopšteg obrazovanja. Shodno tome, uz pomoc Interneta i Facebook-a i mi smo uveli mnoge sveže promene, kako bi opseg izucavanja engleskog jezika postao širi i pre svega od veće koristi nama. Svaki dan je jedan novi slobodni čas! Grupa na Facebook-u, English Club GimnazijaPK, koju je osnovala prof.engleskog jezika, Vesna Simić, broji sve više članova , učenika naše škole, ali i drugih studenata, učenika i ljudi drugih nacionalnosti iz svih krajeva sveta, sa kojima uspešno primenjujemo jezik, zanimljivosti iz jezika, književnosti, muzike i drugih oblasti uz zabavu i kulturu dijaloga. Razvijamo medjusobno razumevanje, učimo da se polazi od poštovanja, pravih pitanja i odgovora, drugačijeg viđenja, drugačijeg sveta. Učimo se razmišljanju na engleskom jeziku. Međutim, sve to ide kroz zabavu i zanimljivosti, kroz primamljive teme, ali i jednostavnu svakodnevnicu. Produžavamo dugogodišnje učenje, ali i primenjujemo novostečeno, igramo se pojmovima, rečima, izrazima. Bogatstvo jezika nije samo znanje istog, vec i njegova primena i delovanje na svet. Da li uhvatite sebe kako vam se u glavi okrene koja misao na engleskom jeziku? SHARE IT! JOIN US! English Club GimnazijaPK

(by Aleksandra Stojiljković III/2)

 

https://www.facebook.com/groups/509180055866964/