I nagrada na takmičenju „Poslovni izazov“

Učenica IV5 i članica TNT grupe Irena Marković je sa svojom ekipom osvojila prvo mesto u finalu Nacionalnog takmičenja „Poslovni izazov“.

 Finale takmičenja održano je ovog vikenda u Beogradu. Pored Irene, u timu su bili i Tamara Cvetković (Ekonomska škola, Leskovac), Stefan Milić (ETŠ "Knjaz Miloš", Gornji Milanovac) i Marko Stanković (II ekonomska škola, Beograd). Nagradu su osvojili za osmišljenu aplikaciju, koja uz pomoć senzora pronalazi slobodna parking mesta u gradu. Na takmičenju je učestvovalo 60 učenika iz 50 srednjih škola iz Bačke Topole, Beograda, Čačka, Futoga, Gornjeg Milanovca, Iriga, Ivanjice, Kragujevca, Kraljeva, Kruševca, Kuršumlije, Leskovca, Niša, Novog Sada, Požege, Prijepolja, Prokuplja, Sjenice, Sombora, Sremskih Karlovaca, Subotice, Topole, Vlasotinca, Vršca, Zaječara i Zrenjanina.